На залиха во главен магацин

Дрвена Играчка Часовник Со Календар 6 Во 1 – Phoohi

990.00ден

Опис

Големина на производот: 30 x 30 x 2,3 цм
Материјал: Иверица
Возраст: 3Г+
Тип: Други едукативни играчки
Сертификат: ASTM
Сертификат: EN71
Сертификат: ce

Играчки за предучилишна возраст
– Децата уживаат со играчките градејќи го нивниот сопствен свет.

Едукативни сложувалки
– Децата уживаат да играат, учат и се обидуваат да го истражуваат и градат светот околу нив.

Играчки кујни и храна
– Децата уживаат заедно додека си играат меѓу себе.

Може да ви се допаѓа и…