На попуст!
На залиха во главен магацин

Дрвена Играчка Кујна White Country Small – Phoohi

6,790.00ден

Опис

Сертификат: EN71 ASTM F963
Големина на производот:55,5*28*79CM
Пакување: Кутија во боја
Големина на пакувањето:65*15*34CM
Тежина: 8,5 KGS
Сертификат: ASTM
Сертификат: EN71
Сертификат: ce
Пол: унисекс
Возраст опсег: 2 до 4 години
Материјал: дрво

Играчки за предучилишна возраст
– Децата уживаат со играчките градејќи го нивниот сопствен свет.

Едукативни сложувалки
– Децата уживаат да играат, учат и се обидуваат да го истражуваат и градат светот околу нив.

Играчки кујни и храна
– Децата уживаат заедно додека си играат меѓу себе.

Може да ви се допаѓа и…