На попуст!
На залиха во главен магацин

Дрвена Играчка Пазли Сообраќај Сет 4 – Phoohi

710.00ден

Опис

Сертификат: EN71 ASTM F963
Големина на производот: 15 x 15 x 1,2 цм
Возраст: 12м+
Сертификат: ASTM
Сертификат: EN71
Сертификат: ce
Пол: унисекс
тип: едукативна играчка/ сложувалка
Материјал: Иверица + МДФ

Играчки за предучилишна возраст
– Децата уживаат со играчките градејќи го нивниот сопствен свет.

Едукативни сложувалки
– Децата уживаат да играат, учат и се обидуваат да го истражуваат и градат светот околу нив.

Играчки кујни и храна
– Децата уживаат заедно додека си играат меѓу себе.

Може да ви се допаѓа и…