На попуст!
Нема на залиха

Ексклузивна Модерна Кујна – Step 2 – USA

13,990.00ден

Нема на залиха

Опис

Весел и шаренолик изглед на традиционалната игра во кујна!
Соодветно за возраст од 2 години
Произведено во САД

Модерен и просторно штедлив дизајн овозможува часови игра
Учење на времето и часовикот низ игра, со вградениот часовник за ’’времето
потребно за готвење’’
Полово-неутралните бои се погодни и за девојчиња и момчиња
“Бакарните” садови и елементи се додаток на чистиот, модерен изглед
Специјалната тава за пржење и тенџерето со капак ги активираат
електронските звуци на пржење и вриење кога ќе се стават на шпоретот
Додатните електронски звуци во рерната, микробрановата печка и телефонот,
додаваат реалистично чувство на играта
Исто така вклучува фрижидер, кафемат, чешма и мијалник
Шкафчињата овозможуваат да се одржува кујната чиста и уредна

Вклучува дополнителни 30 елементи (садови за кујна и сл.)
Потребен е минимален напор за монтажа
Потребни се 2 АА батерии кои не се вклучени.
Димензии на производот (висина х ширина х длабочина): 116,8 х 99,1 х 42,5см
Тежина на производот (заедно со амбалажата): 14,2кг