На залиха во главен магацин

Електрична пумпа за гради Serenity – Kikka Boo

3,790.00ден

Опис

• Производ кој е изработен од високо квалитетни материјали, внимателно дизајниран, кој има прекрасен изглед, компактна структура, цврста и практична.
• Три различни режими на работа Bionic, Pumping и Auto режим со прилагодување на силата на вшмукување од 8 нивоа за да се задоволат потребите на мајката.
• „Нулта обратен проток“ дури и ако шишето со млеко случајно се преврти, млекото нема да се врати во главната единица за да предизвика оштетување на машината.
• Мемориска функција која ви овозможува да ја користите побрзо и полесно.
• Литиумска батерија со висок капацитет која може да се користи без адаптер за напојување, така што може да се користи секаде.
• Силиконска, поставена подлошка за лесно хранење насекаде.
• Голем капацитет за шише од 180мл.
• Димензии на производот: 20x15x6cm.
• Димензии на пакувањето: 24x29x10cm.