Нема на залиха

Гнездо автомобил – Galt Англија од 9 до 48 месеци

4,490.00ден

Нема на залиха

SKU: 5011979552853 Категории ,

Опис

За возраст: 9 до 48 месеци
Димензии: 47.5 x 9.7 x 40.01 cm; 1.5 kg
Матријал: Ткаенина

Голем црвен тркачки автомобил со електронска контролна табла што се одвојува. Оваа играчка на надувување е покриена со ткаенина и обезбедува мека, затворена област за имагинативна игра. Има волан за управување, клуч и звук на палење, автомобилска сирена и мелодија, џеб на багажникот и ретровизор. Се пере во машина. Вклучени се 3 x АА батерии.
Се пере во машина за алишта