Нема на залиха

Кадичка Склоплива Siren Pink – Moni

2,690.00ден

Нема на залиха

SKU: 066FG13903 Категории: ,

Опис

Кадата за преклопување SIREN е компактна по големина и може лесно да се преклопи. Можете да ја користите во бањата или во друга просторија со стабилна површина.
Кадата е наменета за деца над 0 месеци. Родителите можат да бидат сигурни дека боите и суровините што се користат за производство на производот се безбедни за човечкото здравје. Изработена е од висококвалитетен мек материјал, обезбедувајќи удобност за Вашето бебе.
Кадата за преклопување е опремена со подлога што не се лизга на дното, има и силиконска затка. Специјално дизајнираниот држач за туширање и закачалка овозможува закачување и полесно сушење.
1.650 кг
86,5х48,5х23 см
48,5х10,5х81 см

Може да ви се допаѓа и…