На залиха во главен магацин

Ќебе со играчка тигар беж кутија – Jungle

990.00ден

SKU: 31000322 Категории: ,

Опис

Новогодишна играчка тигар и топло ќебенце беж

Димензии на ќебе: 90 х 75 cm