Нема на залиха

Клацкалка Мече Pink – Moni

3,290.00ден

Нема на залиха

SKU: 066WJ63503 Категории ,

Опис

Детска плишанa клацкалка koja е наменета за деца над 12 месеци со тежина до 30 кг.
Играчката има музика- имитира звуци на животното.
Работи со 3 батерии LR44, кои се вградени и не можат да се заменат.
Производот треба да се користи само на рамни површини и под директен надзор на возрасно лице.