Нема на залиха

Кокошка Со Активности – Lilliputiens

1,690.00ден

Нема на залиха

SKU: 5414834832624 Категорија

Опис

Оваа убава кокошка со активности е направена од комбинација на различни материјали и текстури. На секој дел од неа има нешто интересно и стимулативно за малите деца: глодалка, шушкави звуци, тропалка и огледалце.

Ќе биде вистински извор на откритија за малите дечиња и неразделна другарка.
Димензии: 13x19x22cm
Одржување: Може да се пере во машина на 30°.
Материјал: полиестер и полиетилен (глодалката)

Нудејќи многу изненадувачки авантури и чисто задоволство, неодоливите колекции на Lilliputiens ги воодушевуваат срцата и на децата и на возрасните!
Заедничкото откривање на шарениот и стимулирачки свет на Lilliputiens е драгоцен момент помеѓу детето и родителот, кој создава спомени кои ќе останат врежани во текот на целиот живот.