Нема на залиха

Количка Duo Love Up Beige – Chicco

29,990.00ден

Нема на залиха

SKU: 798211400 Категории ,

Опис

Карактеристики на корпата:
Рамката има мека и елегантна линија, обезбедува голем внатрешен простор, а воедно е лесна за носење.
Вклучен троен систем за фиксирање, со поставени додатоци за каишите на рамениците и препоните за безбеден транспорт со автомобилот.
Новиот дизајн на корпата обезбедува повеќе простор за бебето и е опремена со дополнителен потпирач за грбот.
Мрежата вметната на тендата обезбедува максимална вентилација во топлите денови, додека отстранливиот преден дел го штити бебето од силна светлина.
Корпата е комплетирана со зимска прекривка.
Надворешни димензии: 88 x 50см x В 70
Тежина: 5,2кг.

Стандардни додатоци:
Торба со подлога за пресоблекување.
Прекривка за нозе за количката.
Кабаница за дожд.