Нема на залиха

Количка Mirus Buggy Ember – Joie

9,390.00ден

Нема на залиха

SKU: S1703AAEMB000 Категории ,

Опис

Издржливост на количката, над стандардната, со капацитет до 17,5кг
Лесна алуминиумска рамка, едноставна за маневрирање на улица, во парк или по скали
Погодна од раѓање со прилагодување од рамна позиција
Совршено одговара со сите Joie 0+ седишта за во автомобил, не се потребни адаптери
Перничето за држење на главата се вади
Затворање со една рака и автоматско заклучување, што ви ја остава слободна другата рака
Стои исправено кога е затворена
Нежно спуштање на наслонот со една рака, кое нема да го вознемири бебето што спие
Спуштање на наслонот во повеќе позиции
Ротирачката рачка му овозможува на детето да гледа и кон вас и напред
Тенда со УВ заштита
Голема тенда со продолжување која прави голема сенка
Корпа под количката за носење на многу лични работи
Предни ротирачки тркала кои може и да се заклучат по потреба
Кочница на задните тркала за безбедно запирање
Заштитните каиши се прилагодуваат на три степени во висина
Тежина на количката:6,8кг
Наменета за од раѓање до 17,5кг