На попуст!
На залиха

Количка Tourist Signature Buggy Carbon – Joie

9,000.00ден

побрзајте и искористете го попустот
0 денови
00 часови
00 минути
00 секунди
SKU: S1706DACBN000 Категории: ,

Опис

3 колички во една со компатибилно седиште за доенчиња и корпа (одделно се продаваат)
Тежина од само 6,6 кг
Самостојно се преклопува во компактна самостоечка количка
Целосно рамно лежиште создава пријатна удобност од бебе до мало дете
Прилагодлив наслон за грбот за поголем комфор
Прилагодлив потпирач за нозе
Лесна за транспорт со вграден ремен за носење
Предните ротирачки тркала се заклучуваат за полесно возење и на најтешкиот терен
UPF 50+ и водоотпорна настрешница
Кошница за складирање дизајнирана лесно да го смести секој предмет
Систем за сопирање со еден допир
Кадифен комфор со SoftTouch ремен со 5 точки
Паметни autoclick™ магнетни токи што го обезбедуваат вашето малечко

Може да ви се допаѓа и…