Нема на залиха

Количка За Бебе Diamond Blue – Cangaroo

2,990.00ден

Нема на залиха

SKU: 066B704 Категории ,

Опис

Летна количка Diamond
Материјал: Метал
Систем на сопирачки: Поврзана сопирачка на задните тркала
Максимална поддржана тежина: до 15 кг
Возраст: 6 – 36 месеци
Безбедносен систем: Заштитна пречка • Безбедносни појаси со 5 точки
Тип на склопување: Чадор
Позиционирање на седиштето: Во насока на движење ( со грбот кон родителот)
Сенка: Подвижна тенда
Заштитна пречка: Фиксна