Нема на залиха

Количка За Близнаци Гарнет – Chicco

15,990.00ден

Нема на залиха

SKU: 793111100 Категории ,

Опис

Достапни бои: Црвена

Карактеристики:
Независно прилагодување на наслонот за грбот на 4 позиции
Заштитна тенда со патент за поголем проток на воздух
Мрежеста корпа за чување на работите на бебето
Двојни предни тркала со механизам за заклучување
Компактно затварање и рачка за полесно носење
Наменета за бебиња од раѓање до приближна тежина од 18кг по седиште

Опис на производот

Echo Twin количка за близнаци, практична и компактна двојна количка која ги комбинира удобноста за децата и функционалноста за родителите.

Едно покрај друго седиштата, овозможуваат компактно затварање, а рачката за носење ја прави оваа количка практична и лесна.
Стилска двојна тенда со патенти на задниот дел што ви овозможува заштита на децата.

Цврст, обложен дел за потпирање на грбот кој може целосно да се спушти со една рака, одделно за двете седишта.
Секое седиште може да се прилагоди во 4 различни позиции, а потпирачот за нозе во 2, за поудобно возење.

Chicco Echo Twin е софистицирана количка со елегантни дезени кои никогаш не излегуваат од мода.

Димензии
Отворена: 215.9 x 78.105 x 105.41 cm
Затворена: 104.14 x 35.56 x 38.1 cm
Тежина: 13.4 кг