На попуст!
Нема на залиха

Комода Derin – Ilknur Bebe

9,990.00ден

Нема на залиха

SKU: DER102 Категорија

Опис

Дали сакате да ја дополните собата со стилски дизајнирана комода од линијата Дерин? Со своите модерни линии и дизајн ова е одличен модел за вас, со високо квалитетен материјал и големи прегради за складирање. Можете да создадете уникатна комбинација со гардероберот и лулката за бебе од истата линија.
Ширина: 85 см
Длабочина: 50 см
Висина: 105 см

Доставата е бесплатна до пред влез на зграда/куќа
Достава до дома се доплаќа 500 денари по парче мебел
Монтажа се доплаќа 1700 денари по парче мебел (Важи само за Скопје)