На попуст!
На залиха во главен магацин

Комплет кош со топче – Bestway

390.00ден

Опис

Комплет за кошарка на надувување; шутирајте и погодете во базенот со пловечкиот обрач и кошаркарскиот сет
ВЕШТИНИ ЗА ПРАКТИКУВАЊЕ: Играјте против пријателите или играјте соло во базен
ПЛОВИ НА ВОДА: цврстата основа останува стабилна на вода; големина 61 см (24 инчи.)
ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ: лесен за надувување и издувување; лесно играјте дома или на одмор
КОМПЛЕТЕН СЕТ: содржи еден лебдечки обрач, 1 топче на надувување и фластер за поправка за подолготрајна употреба

 

Димензии : 59 x 59 x 49 cm