На залиха во главен магацин

Крема За Брадавици 30мл – Chicco

630.00ден

Опис

Помага за обновување на кожата, благодарение на состојките добиени од екстракти од бодликава круша и листови од маслинка. Нема потреба за плакнење.
Нахранете без плакнење. Без мирис и докажано безбедна за бебињата.
Природни состојки
Содржи природни состојки како бадемово масло, керамиди и шеа путер.
Идеални пред и по бременоста
Ја подготвува брадавицата во време на бременоста и ја храни кожата за време на хранењето.

Помага за опоравување на кожата
Без плакнење