На попуст!
На залиха во главен магацин

Креветче Commuter Change Logan – Joie

5,490.00ден

Опис

Погодно од раѓање до 15 кг
Четирите мрежести страни овозможуваат поглед на вашето малечко што дреме од кој било агол и обезбедуваат многу вентилација додека слатко спие
Одржувањето удобност на бебето е лесно, со заоблена основа што го издигнува од студените струи
ПОГОДНОСТ

Патувањето и складирањето се едноставни со креветче кое се сместува во уредно, компактно пакување за да можете веднаш да го складирате и да одите.
Едноставниот и стилски дизајн со отворени шипки гарантира дека просторот на бебето го надополнува вашето место
Ултра сигурната рамка го штити времето за дремка и игра, овозможувајќи му на бебето безбедно да се одмори и да игра
Отстранливиот душек создава пријатна домашна база и за спиење и за играње.
2 интегрирани тркала значат дека ова креветче е подготвено да се тркала од соба во соба кога бебето ќе заврши со одмор

ДОДАТОЦИ

Вклучена подлога за пресоблекување која се става и вади со брз клик – за брзи транзиции, лесно патување и мир на умот
Складирањето и транспортот се олеснети благодарение на вклучената торба за носење
Приспособете го времето за спиење на бебето со корпата со целосна големина што е вклучена во креветчето

Тежина на производот: 11,49 кг

Отворено Големина: l 106 xw 70,5 x 80 cm

Преклопено Големина: l 79 xw 25 x 21 cm

Употреба: раѓање до 15 кг

Вие исто така би сакале…