На попуст!
На залиха

Креветче Со Лулање 60×120 Derin – Ilknur Bebe

11,190.00ден

Опис

Креветчето му дава голема удобност и сигурност на Вашето бебе додека спие со подигнување на предната страна.
Две фиоки се отвораат со помош на шини адекватни за поситни работи.
Благодарение на декоративните ногарки креветчето се подига од земја и овозможува полесно да се чисти под него.Овој модел може да го дополните и со останатите делови од линијата Дерин и да направите прекрасна соба.
Ширина: 126 см
Длабочина: 66 см
Висина: 104 см
Димензии на душекот: 60×120 см

Доставата е бесплатна до пред влез на зграда/куќа
Достава до дома се доплаќа 500 денари по парче мебел
Монтажа се доплаќа 1700 денари по парче мебел (Важи само за Скопје)