На залиха во главен магацин

Креветче Tommy Pink – Cangaroo

3,590.00ден

Опис

Преносливо креветче;
Две нивоа;
Креветчето има страничен влез со патент;
Соодветно при подолги и чести патувања.

Вие исто така би сакале…