Нема на залиха

Куќа со маса Garden House 11045 – Mochtoys

9,890.00ден

Нема на залиха

SKU: 06611045 Категории ,

Опис

Детска играчка мала куќичка
Наменета за во двор.
За деца над 1 година.
122x180x120.5 см
16.25 / 18.55 кг
115×19.5×123 см