На залиха во главен магацин

Куќа за кукли – Happy Day – Janod

9,490.00ден

SKU: 3700217365806 Категории: ,

Опис

За возраст: 3-8 години
Димензии: 60.8 x 37.9 x 105.3 cm
Материјал: Дрво/Wood

Голема куќичка за кукли на 3 ката, декорирана со модерни бои и илустрации. Соодветна е за кукли до 30 cm. Содржи 12 парчиња мебел за спална соба, бања, дневна соба и кујна.
Не се вклучени кукли.