На залиха во главен магацин

Лажичка Силикон Црвена 6М+ – Chicco

290.00ден

SKU: 206 / 682871000 Категории ,

Опис

Од почетокот на одвикнувањето, меката силиконска лажица помага во периодот на хранење, со екстра мекиот, флексибилен силиконски врв, нежен за непцата.
Лесно е да го одржувате врвот чист затоа што останува кренат од масата кога не ја користите лажицата.
Удобна за држење и практична за користење, благодарение на долгата ергономска рачка.