Нема на залиха

Лигавче Hug Me Плаво – Baby Jem

330.00ден

Нема на залиха

Опис

Лигавчињата со посебен дизајн ќе му овозможи на вашето бебе чиста облека при секој оброк .
Идеални се за користење во секој момент.
Лесно и брзо се одржуваат .
За пријатни и забавни оброци на вашите деца .
Димензии на производот : 40×37 cm.