Нема на залиха

Лизгалка Slide 205cm – MochToys

5,790.00ден

Нема на залиха

SKU: 06611557 Категории ,

Опис

Димензии: 205x84x110cm
Лизгалката е наменета за деца 12м+.
Изработена е од висококвалитетни материјали, издржливи на атмосферските влијанија.
Лизгалката има цврста, издржлива конструкција, а широката основа овозможува безбедна забава за најмалите.
Максимална издржливост до 50кг.
Должина на лизгалката 205см.
Простор за вода.
Тежина на лизглаката 8.6 кг