Нема на залиха

LOL – игрална – Тополино

2,250.00ден

Нема на залиха

SKU: 40486 Категорија

Опис

• Фантазија за секоја девојка.
• Лол игрална која додржи повеќе уникатни додатоци.
• Димензии на производот: 23x26x12cm.
• Димензии на пакувањето: 51x38x15cm.