Нема на залиха

Лулашка – Pilsan

850.00ден

Нема на залиха

SKU: 06116 Категории: ,

Опис

За возраст: од 3+ години
Димензии: H 8 cm x W 16 cm L 42 cm
Макс. капацитет 100 kg
Должината на јажето е 160 cm
Трајна и безбедна
Систем за заклучување на карбините
Тестирана лулашка согласно сите стандарди за безбедност
Суровина погодна за здравјето на децата без канцерогени материи