На залиха во главен магацин

Масичка за цртање Сино -Зелена – Pilsan

2,490.00ден

Опис

Возраст : 3+ години
– Макс. капацитет  50 кг.
– Место за чување книги и тетратки
– Лесно поставување
-Стилски изглед и ергономски дизајн
– Суровина погодна за здравјето на децата која не содржи канцерогени супстанции