Нема на залиха

Мека Играчка Магарето Игнас – Lilliputiens

1,590.00ден

Нема на залиха

SKU: 5414834832495 Категорија

Опис

Магарето Ингас е секогаш кул. Тоа сака да излезе од неговата прекрасно илустрирана кутија за подарок за да се гушка. Игнас е направен од органски памук.

Димензии: 29cm
Одржување: Може да се пере во машина на 30°.
Материјал: органски памук.

Нудејќи многу изненадувачки авантури и чисто задоволство, неодоливите колекции на Lilliputiens ги воодушевуваат срцата и на децата и на возрасните!
Заедничкото откривање на шарениот и стимулирачки свет на Lilliputiens е драгоцен момент помеѓу детето и родителот, кој создава спомени кои ќе останат врежани во текот на целиот живот.