На попуст!
Нема на залиха

Moonlight – Ламба

790.00ден

Нема на залиха

Опис

Ламба која ги променува боите при допир и со далечинско

Вградена батерија која се полни со USB кабел (вклучен во пакетот)

Далечински управувач за менување на боите и вклучување и исклучување на ламбата

Држач од дрво