Нема на залиха

Музичка ламба First dreams Goodnight bear blue – Chicco

1,890.00ден

Нема на залиха

Опис

Дозволете му на вашето малечко удобно и мирно да спие со Chicco Мече за Добра Ноќ

10 минути класична музика и звуци од природата
Ноќно светло со 2 бои кои креираат магична атмосфера за спиење
Прилагодување на јачината на звукот на 3 нивоа
Совршен придружник во ноќта
Ги развива визуелната перцепција и сетилата
3 мода: музика, светло, или музика и светло заедно