Нема на залиха

Музички Дубак 4 Во 1 Fancy Blue/Lime – Chipolino

5,199.00ден

Нема на залиха

SKU: PRFN01904BL Категории ,

Опис

Дубакот е погоден за деца на возраст од 6 месеци и повеќе со тежина до 12 кг .;
Мултифункционален производ со 4 различни начини на употреба;
Може да се користи како дубак – со отстранување на долниот панел за музика;
Може да се користи како релаксатор – многу лесно се трансформира;
Може да се користи како центар за играње – детето стапнува на музички панел и си игра со играчките наоколу на седиштето што се ротира на 360 степени;
Може да се турка со рачката, помагајќи му на бебето да ги направи првите чекори;
Шарена лента со играчки и музички панел за забава на бебето;
Музичката играчка, исто така, може да се користи одделно;
Седиштето се ротира на 360 степени, така што детето може да ги достигне сите играчки;
Широка основа за подобра стабилност;
3 висински позиции на седиштето за да одговараат на висината на детето;
6 стопери за да спречите превртување или паѓање по скали;
4 тркала (предните тркала ротираат до 360 степени);
Лесен за преклопување и компактен за чување;
Лесно се собира;
Музичка лента за играчки и музички панел имаат потреба од вкупно 4 парчиња батерии со големина АА/1,5V – не се вклучени;
Дубакот е произведен во согласност со европскиот стандард EN 1273.