На залиха во главен магацин

Нокшир Панда – Pilsan

1,290.00ден

Опис

Максимална носивост 25 kg.
Музички светлосни ефекти
Нелизгава основа со пет точки.
Отстранлив сад.
Капак со опција за отворање и затворање.
Удобно седиште со ергономски дизајн.
Држач за тоалетна хартија.
Изработени од бои и материјали безбедни за здравјето на вашето дете.

Вие исто така би сакале…