Нема на залиха

Перница микрофибер – Baby Jem

990.00ден

Нема на залиха

SKU: 900052 Категории ,

Опис

• Причината зошто овие производи од микрофибер се најбарани за бебињата е тоа што дорбо ја одржуваат топлината.Не содржи влага и мирис и има канали за климатизација и вентилација.
• Димензии на производот: 39 x 30 x 10cm.
• Димензии на пакувањето: 41 x 32 x 10cm.