Нема на залиха

Подлога За Игра Explore & Store Activity Инфантино – Bkids

1,790.00ден

Нема на залиха

Опис

Подлога за игра која ќе го забавува малиот истражувач со 3 меки пријатели од џунглата.
Ја поттикнува координацијата очи-раце. Кога играта ќе заврши, затворете ја подлогата и може да ја земете со себе.
0м+
3 висечки играчки
Лесно се затвора
Рачка за носење
Мека, удобна подлога