На попуст!
Нема на залиха

Подлога За Игра Giggle Safari – Bright Starts

950.00ден

Нема на залиха

Опис

Забавата доаѓа прва! ™ Ќе удира и ќе игра на Splashin ‘Safari ™ подлогата за игра од right Starts ™! Перничето за поддршка на оваа слатка сафари сцена се отстранува по потреба кога Вашето дете ќе потпорасне! Светлиот материјал, шарената тропалка, 2 алки за прикачување на други играчки сигурно ќе го држат бебето насмеано!

КАРАКТЕРИСТИКИ

Лесно за одржување
Ткаенината може лесно да се извади за перење

Додатоци за играчки
Вклучува пречка со играчки за забава и радост на бебето

ГРИЖА И ОДРЖУВАЊЕ
Подлогата за игра се пере машина за перење
Димензија: 70 x 55 cm