На попуст!
На залиха во главен магацин

Продавница – Сет Шанк со Количка

2,990.00ден

Опис

Здраво, Повелете ! Сакате едно смути за појадок, ќе Ве чини 200 денари, или да Ви направиме нескафе 150 денари?

Одличен Продавница за Вашите најмили. Низ игра ќе ја научат продажбата. Ќе бидат среќни што се наоѓаат од другата страна на касата.

Во пакетот е вклучено се што има на сликата. 60 парчиња

Соодветно за возраст од 3 години.

Димензии: 51x38x85h cm

Големина на кутијата: 66,00 x 62,00 x 94,00 cm