На залиха во главен магацин

Ракета Игралиште Со Лулашки – Pilsan

174,000.00ден

Опис

Возраст: 36+ месеци
Издржливост: 6х50кг
Издржлив и безбеден
Практична и лесна инсталација, можност за прицврстување на бетонски под
Скали за качување
Лулашка за двајца
Лулашка за еден
Лулашка со заштитен ремен
Суровина што не содржи канцерогени супстанции, погодна за здравјето на децата.

W: 380cm  L: 595cm  H: 300cm
Лизгалка: 185cm

Вие исто така би сакале…