Нема на залиха

Ранец / чанта за пелени за детска количка – Chipolino

1,990.00ден

Нема на залиха

Опис

Погодна за сите модели на колички;
Лесно се закачува на рачката на количката;
Може да се користи и како ранец;
Прилагодливи прерамки за рамо со ватирани ленти;
Две широки и удобни рачки за носење;
Два странични и еден преден џеб (три внатрешни термо џебови за шишиња);
Влез со патент на задната страна за лесен пристап;
Патента која овозможува отворање и затворање на чантата со една рака;
Многу џебови во торбата за полесно организирање на багажот;
Вклучена подлога за менување;
Изработени од модерни ткаенини ;
Лесно се чисти – со влажна крпа.