Нема на залиха

Релаксатор Ava Purple – Moni

5,590.00ден

Нема на залиха

SKU: 066603304 Категории ,

Опис

Релаксаторот 5во1 AVA е погоден за деца со тежина до 9кг.
Седиштето има три позиции на спуштање погодни за играње, спиење, јадење, итн.
Функција за лулање, како и можноста за стопирање на соодветно место при користење на вибрации.
Музика, вибрации
Функција-корпа за пренесување на бебето.
Тенда со неколку позиции на спуштање.
Мрежа за комарци.
Пречка со играчки.
Спуштена позиција на седиштето и добивање на корпа.
Полуседечка позиција за бебиња кои неможат да седат сами и целосно седечка за деца кои можат да седат сами.
Повеќе мелодии и вибрации кои го смируваат бебето.
Корпата може да се користи одделно од рамката.
Дополнителна подлога за поголема удобност.
5.8 кг
72×44.5×80 см
42x12x76 см