На залиха во главен магацин

Релаксатор Axel Green – Moni

5,590.00ден

SKU: 1801-1 3945 / 0660810605 Категории , ,

Опис

Електрична лулка „Axel“ наменета за деца со тежина до 9 кг.
Седиштето е со димензии 80 x 50 cm. Производот вклучува мрежа против комарци, тенда, далечински управувач, забавни играчки и мека втора перница.
Производот може да се лула лево и десно.
Лулката има 5 брзини на лулање и тајмер за време на лулањето – 8, 15 и 30 минути.
Производот има 15 различни вградени мелодии и опција за прилагодување на јачината на звукот.
Лулката има Bluetooth и USB-кабел за поврзување со Вашиот паметен телефон.

Не користете го овој производ кога вашето дете може да седи само или тежи повеќе од 9 кг. Овој производ не е наменет за продолжен сон.

Вие исто така би сакале…