На попуст!
На залиха

Релаксатор Minnie Mouse Spotty Dotty – Bright Starts

1,950.00ден

побрзајте и искористете го попустот
0 денови
00 часови
00 минути
00 секунди
SKU: 12229 Категории: ,

Опис

Создадете волшебни спомени со Мини Маус.
Направено за да ги гушка и смирува новородените и поголемите дечиња.
Вклучени две розе играчки, тропалка во форма на срце и огледало Мини.
Вибрацијата помага да го смири бебето.
Навлаката на седиштето едноставно се вади и се пере во машина.Disney Baby & Bright Starts ви го претставуваат Мини Маус релаксаторот со вибрации.
Овој релаксатор ги комбинира омилените нешта на Мини: мода и забава!
Направено од мек плишан материјал и смирувачки движења, седиштето го гушка Вашето девојче исто како Мини.
Двете слатки играчки кои се закачени на пречката се едноставни за фаќање, грабање и играње.
Нелизгачки ногарки и заштитен каиш кои ќе направат Вашето девојче да биде стабилно и безбедно додека седи во релаксаторот.
Едноставен за монтирање и поставување на пречката со играчки само со една рака.
Наменето до 18кг
Потребна е 1 C батерија.