На попуст!
На залиха

Релаксатор Fancy Fantasy – Bright Starts

1,720.00ден

побрзајте и искористете го попустот
0 денови
00 часови
00 минути
00 секунди
SKU: 12205 Категории: ,

Опис

Секој ден е приказна со овој релаксатор Еднорог.
Пречката со играчки едноставно се вади за полесен пристап до детето.
Длабоко седиште за поголема удобност на бебето.
Со вклучени 2 играчки.
Навлаката на седиштето се пере.
Ова седиште едноставно е совршено за Вашата принцеза.Кога таа ќе заврши со летањето со самовилите и јавањето на Еднорогот релаксаторот ќе и овозможи кралски третман со смирувачки движења и вибрации.
Вашето бебе ќе сака да игра со тропалката во форма на срце или со цветот со мониста.
Мекото,розово и плишано седиште ќе направи Вашето бебе да биде безбедно и сигурно со заштитниот каиш и нелизгачките ногарки.
Наменето до 9кг.
Потребна 1 C батерија.