Нема на залиха

Релаксатор Sansa 2 in 1 rocker in the rain до 9 kg – Joie

13,590.00ден

Нема на залиха

SKU: W1604AAITR000 Категории ,

Опис

Релаксатор Sansa 2 in 1 rocker in the rain до 9 kg Joie

Нишалка кој се движи од страна во страна, се лизга напред назад или ги комбинира двете движења за повеќе можности
Седиштето се вади од нишалката, како компактен релаксатор кога се користи извадено од рамката
Рачка за носење за едноставно кревање на релаксаторот
Седиштето ротира за 90°, за промена на правецот на движење
Прилагодување на наслонот во 3 позиции
Седиште во овална форма, со навлака која се вади за перење и дополнително перниче за главчето
5 звуци од природата и 5 приспивни песни
Смирувачка вибрација
Пречка со две плишани играчки
Работи со адаптер за во струја или со батерии
Заштитни каиши со меки перничиња
Ногарките се вртат за да го запрат движењето на релаксаторот
Од раѓање до 9кг