На попуст!
На залиха

Седиште Ares Red – Moni

3,190.00ден

побрзајте и искористете го попустот
0 денови
00 часови
00 минути
00 секунди

Опис

Столчето е погодно за деца од 9-36кг.
Се монтира во насока на движењето на колата.
Содржи дополнителна мека подлога која лесно се вади.
5 точки на поврзување со каиш, поставување во три позиции.
Делот кај главата може да се регулира во 3 степени.
Седиштето се користи за 3 група, истото може да се спушта.
3.40кг
47.5*43*65см
100*43*65см