На залиха во главен магацин

Седиште Avan Select Garnet Red 0-13kg – Recaro

12,590.00ден

Опис

до 13кг / 40-83см / 15месеци

AVAN е вашиот идеален партнер за патување и ќе ви помогне да стигнете до посакуваната цел на време и целосно безбедно – единственото нешто кое ви е потребно за вашето дете. Го дизајниравме AVAN за да ги задоволиме сите безбедносни побарувања. Не е само безбедноста во прашање, туку и технологијата во изработувањето и дизајнот за вас и вашето дете. AVAN може да се прицврсти со појасите од возилото или опционално со i-Size базата со едноставен клик, за најбезбедни и највесели патувања. Секојдневните авантури се многу позабавни со ова седиште. Тежи 4.1кг, што го прави доста лесно за носење, а со посебните адаптери може да се постави на RECARO количките, за да може полесно да се движите наоколу со вашето бебе.

Може да ви се допаѓа и…