На залиха во главен магацин

Седиште Colonel Light Grey 0-36КГ Cangaoo

8,290.00ден

SKU: 1054 / 066GMO93216 Категории ,

Опис

Детско седиште за автомобил за група 0/1/2/3 (0-36 кг) Colonel.
4 позиции на наклон на потпирачот за грб, погоден за користење со една рака, со наклон до 165 °.
Подвижен наслон за глава.
SIPS – дополнителни странични штитници.
ISOFIX систем за поголема безбедност.
Дополнителни меки перничиња и влошки за рамо.
Ротација од 360 ° за употреба во двете насоки на движење и поголема удобност.
Седиштето е изработен од високо квалитетни ткаенини.