На залиха во главен магацин

Шампон Со Кондиционер 150мл Kids – Chicco

390.00ден

SKU: 102490000 Категории: ,

Опис

2-во-1 иновативен производ со многу пријатна текстура, што ја остава косата многу мека и сјајна. Нежна формула без солзи, со 96% природни состојки. Притиснете ја пумпата и видете ја магијата!

Може да ви се допаѓа и…