На попуст!
Нема на залиха

Шатор со топчиња – Topolino

1,290.00ден

Нема на залиха

Опис

• Шарениот дизајн на шаторчето е привлечен за дечињата, може да ја подобри нивната способност да ги препознаваат боите.
• Компактен, лесен; соодветен за игра во затворени простории и на отворено
• Материјал: водоотпорни полиестерски ткаенини и столб од фиберглас; Лесно се чисти и се суши брзо
• Големината одговара на 2 деца (вклучени 20 топчиња)